Akupunktura wyszczuplająca i usuwająca cellulitis

Czy można schudnąć kilka kilogramów w ciągu 10 dni?
Akupunktura ma wszechstronne zastosowania, poczynając od dolegliwości fizycznych, mentalnych, hormonalnych itd. aż po takie zastosowania specjalistyczne jak akupunktura kosmetyczna twarzy czy odchudzająca i likwidująca cellulitis.
Akupunktura odchudzająca i likwidująca cellulitis to dwa stosowane oddzielnie, jednak doskonale uzupełniające się zabiegi.
Stymulacja igłami odpowiednio dobranych punktów na brzuchu, rękach i nogach przynosi widoczne rezulataty już po kilku zabiegach.
W wyniku terapii regulowana jest gospodarka hormonalna, trawienie czy apetyt.
Jednym z szybko widocznych dla pacjenta efektów działania terapii jest uwalnianie wody zatrzymanej w organizmie powodującym m.in. znikanie obrzęków, opuchnięć i regulując gospodarkę wodną. W ciągu kontynuacji terapii regulowana jest również przemiana materii przekładająca się na zwiększone spalanie tkanki tłuszczowej.
Choć akupunktura działa wyszczuplająco i antycellulitowo sama z siebie, to wyjątkowo zwiększona skuteczność obserowana jest w połączeniu przyjmowania zabiegów nawet z łagodną aktywnością fizyczną typu spacery czy rekreacyjna jazda na rowerze. Umiejętnie stosowana suplementacja i dieta stanowią również dodatkowy czynnik podoszący skuteczność terapii.

Jak wygląda zabieg? Po nakłuciu wybranych punktów pacjent leży na leżance przez około 30 minut. Czy zabieg jest bolesny? Nie. Po początkowym lekkim ukłuciu przy wibjaniu w dalszej cześci zabiegu igly nie są już odczuwalne, pojawia się za to stan odprężenia wspomagany muzyką relaksacyjną.

Więcej informacji (klik): +48 501 954 771

ae7481e6e3b067be909db9094dc92ead

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s