MASZ wpływ na przeznaczenie, czyli chiński system BA ZI

DNA Duszy – 4 Filary Przeznaczenia

Według Chińczyków, pierwszy oddech to moment, w którym w znacznym zakresie określamy kierunek swojego życia. Dziecko zaraz po urodzeniu nabierając powietrza pobiera również energię, zwaną energią CHI, która w znajduje się w jego otoczeniu w danym momencie. To jaki rodzaj CHI zostanie pobrany przez noworodka determinuje punkty na ścieżce jego życia. Znane z gazet horoskopy dla 12 zwierząt chińskich tj. Węża, Konia, Kozy, Małpy, Koguta, Psa, Świni, Szczura, Bawołu, Tygrysa, Królika i Smoka podają zwykle informacje ogólne, zazwyczaj niewiele wnoszą do życia i nie dają możliwości wprowadzania „korekt”.

Istnieje jednak znacznie dokładniejszy system zwany BaZi pozwalający na podstawie analizy daty urodzenia odczytać wiele konkretnych i użytecznych informacji na temat danej osoby, znany też jako 4 Filary Przeznaczenia.

W tym miejscu można zadać pytanie, po co przeprowadzać taką analizę, skoro ma się wydarzyć to co się ma wydarzyć. Wg Chińczyków nie mamy wpływu na 1/3 naszego życia, natomiast pozostałe 2/3 daje nam ogromne pole do działania. System BaZi pozwala ustalić potencjał, czyli prawdopodobieństwo zaistnienia zdarzeń, w związku z czym możemy dokonać pewnych korekt. Przykładowo, wg analizy ktoś pracuje, a wręcz tkwi w pewnej pracy (relacji, chorobie, przypadłości), w której się nie realizuje, a tymczasem jego predyspozycje wskazują, że może stać się malarzem, który odniesie międzynarodową sławę, kiedy tylko dokonamy pewnych korekt w przepływie energii CHI i wyrównania wpływu pięciu podstawowych żywiołów. BaZi może więc stać się dla Ciebie drogowskazem, w którym kierunku i w jaki sposób należy działać, by dokonać zmian w swoim życiu, zdrowiu, relacjach itd.
Często jest tak, że robimy w życiu coś, do czego nie jesteśmy przeznaczeni. Mało tego – czasem robimy coś, co nam wręcz szkodzi!

System BaZi bierze pod uwagę czynnik czasu, przestrzeni, zachowań czy wydarzeń, które wywierają wpływ na życie. Odkodowując swoje BaZi możesz dokonać wglądu w swój charakter i osobowość, poznać swój potencjał, swoje słabe i mocne strony. Dokonując analizy BaZi możesz wzmocnić działania w zakresie swoich mocnych stron, popracować nad słabościami i wykorzystać okazje, które się pojawią.

Terapeuta, tworząc wykres BaZi bada wpływ określonej w momencie narodzin drogi życiowej na takie aspekty jak relacje, rodzina, zdrowie, uznanie, realizacja, zawód, kariera, nauka, zamożność, ponieważ los nie jest ślepo zdeterminowany i można go w pewnym zakresie „modelować”. Poznanie swojego BaZi pozwoli zmaksymalizować Twój potencjał, wpłynąć na zdrowie, podejmować decyzje w sposób bardziej świadomy, zrozumieć relacje z innymi, zrozumieć lepiej inne osoby czy właściwie wybrać ścieżkę kariery.

System BaZi w rękach doświadczonego terapeuty akupunktury stanowi wręcz bezcenne narzędzie, bowiem na podstawie dokładnej analizy pozwala w sposób skuteczny i ukierunkowany dobrać indywidualną i niepowtarzalną terapię dla danej osoby.

Chcesz uzyskać więcej informacji, masz chęć poznać swoją analizę BaZi – zapraszam do kontaktu (KLIK).

Ba Zi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s