HEALY – MEDYCYNA INFORMACYJNA

🍀 HEALY to urządzenie zupełnie nowej ery i informacyjna medycyna* przyszłości (medycyna informacyjna / kwantowa*), wykraczające swoim zakresem poza znane oficjalnie zastosowania. HEALY oferuje działania na miejscu i na odległość, zarówno w typowych tematach fizycznych jak i duchowo-energetycznych.

🍀 W przypadku działań na miejscu dokonywana jest korekta częstotliwości komórkowych. Zaburzenia napięcia błony komórkowej są zgodnie z modelem badaczy Roberta O. Beckera i Bjorna Nordenstroma, byłych przewodniczących Komitetu Noblowskiego współodpowiedzialne za prawie wszystkie ostre i przewlekłe stany chorobowe. HEALY ma pomóc Ci w odzyskaniu zdrowego napięcia błony komórkowej. Przez komórki i cały organizm przepływają mikroprądy o różnych częstotliwościach.
Wraz z postępującym wiekiem oraz w czasie chorób może zgodnie z wyżej wspomnianym modelem dochodzić do spadku napięcia błony komórkowej. Proces ten może objawiać się bólami i stanami zapalnym, a nawet śmiercią komórki.
Wykorzystując prawidłowe prądy i częstotliwości, HEALY ma przeciwdziałać temu procesowi, a nawet go odwrócić.

🍀 Oprócz certyfikowanych zastosowań medycznych znajdziesz w nim również opcje działania na czakrach, aurze, medianach, ich korekcie i uzdrowieniu, wprowadzaniu pożądanych danych w pole osobiste oraz wiele innych niezwykłych zastosowań, zaś wersja HEALY RESONANCE wzbogacona jest o moduł kwantowy pozwalający działać na polach informacyjnych (kwantowych, morficznych) zarówno lokalnie jak i na odległość. Możesz również wgrywać w swoje osobiste pole informacyjne częstotliwości homeopatyczne, witamin, aminokwasów czy minerałów jak również energie kamieni szlachetnych czy kwiatowe (np. esencje Bacha). Po dokonaniu analizy i przesłaniu wibracji otrzymujesz raport w formacie PDF odnośnie wymaganych działań. Obecnie najbardziej rozbudowaną wersją HEALY jest wersja Professional i w teorii jest ona przeznaczona głównie dla praktykujących terapeutów.
Za pomocą HEALY możesz również oczyszczać i wzbogacać pola morficzne domu, samochodu, biura a nawet wybranych przedmiotów. .

🍀

🍀Gdybyś chciała (chciał) zakupić takie urządzenie dla siebie, zapraszam do skorzystania z wklejonych tu linków (w zależności od tego, z jakiego rejonu świata dokonujesz zakupu). Po przejściu na stronę HEALY – po kilku sekundach – pojawi się okno, w którym proszę kliknąć przycisk YES, THIS IS MY REFERER.

Sklep dla zakupów w EUROPIE – link (klik)

Sklep dla zakupów w USA- link (klik)

Sklep dla zakupów w AZJI- link (klik)

Sklep dla zakupów w AUSTRALII- link (klik)

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej lub skorzystać z sesji z użyciem HEALY (patrz poniżej), serdecznie zapraszam do kontaktu.


SESJE ZDALNE HEALY

Jeżeli chcesz skorzystać z działania HEALY na odległość (sesje prowadzone i automatyczne), zapraszam do kontaktu.

W trakcie sesji HEALY skanowane jest Twoje pole informacyjne, usuwane są zdiagnozowane blokady i wprowadzane są niezbędne korekty. Dokonywana jest analiza i korekta czakr, pól informacyjnych, usuwanie blokad karmicznych i energetycznych oraz wprowadzenie korzystnych częstotliwości do pola informacyjnego osoby. Sesje HEALY umożliwiają również oczyszczenie miejsc (domów, mieszkań, biur, samochodów itp.) z negatywnej energii i wprowadzenie wspierających wibracji.

🍀SESJA PROWADZONA. Sesja prowadzona (w odróżnieniu od sesji siedmiodniowej) polega na stałym kontakcie z terapeutą w czasie jej trwania. W czasie takiej sesji przeprowadzamy rozmowę, w trakcie której na bieżąco omawiamy uzyskane wyniki, a osoba może podjąć decyzję co do dalszych działań. Koszt jednej całościowej prowadzonej sesji zdalnej dla wybranego tematu lub miejsca wynosi 200 zł. Przybliżony czas trwania sesji – około 2 godzin. W cenie sesji możesz również otrzymać na mail raport w PDF (na życzenie).

Po sesji można dodatkowo skorzystać (opcjonalnie) z utrwalania i stabilizacji wprowadzonych zmian za pomocą tzw. dowibrowywania. Są to te same korekty i wibracje, które zostały ustalone w trakcie sesji prowadzonej wysyłane już bez bezpośredniego udziału osoby. Koszt codziennego dowibrowania przez kolejne siedem dni za pomocą wibracji wygenerowanych w trakcie pierwszej sesji wynosi 200 zł.

🍀SESJA SIEDMIODNIOWA. Możesz skorzystać również z równie skutecznej, wygodnej i doskonałej oferty tzw. sesji siedmiodniowej tj. codziennej korekty i dowibrowywania Twojego pola przez 7 kolejnych dni bez konieczności odbywania pełnej sesji prowadzonej. W trakcie wstępnej rozmowy z osobą przygotowujemy odpowiednie dane i ustalamy plan działania. Również w tym przypadku dokonywana jest analiza i korekta czakr, pól informacyjnych, usuwanie blokad karmicznych i energetycznych oraz wprowadzenie korzystnych częstotliwości do pola informacyjnego. Opcja ta nie wymaga codziennego zaangażowania osoby, a transfer korekt i wibracji odbywa się wieczorem przez kolejne 7 dni. Otrzymujesz w ten sposób codzienną, ciągłą opiekę energoterapeutyczną, a Twój stan energoinformacyjny jest regularnie monitorowany. W lipcu i sierpniu koszt sesji siedmiodniowej wynosi 200 zł.

Udział w sesjach jest płatny z góry. Na życzenie wystawiam fakturę.


KONTAKT

pawel.lyszczyk@gmail.com

Telefon: +48 605 081 489

TELEGRAM / SIGNAL (nr telefonu jak wyżej)

facebookFacebook: Paweł Łyszczyk

facebookFacebook (fanpage): „Harmonizacja Kwantowa® – Paweł Łyszczyk”

facebookGrupa dyskusyjna na FB: Grupa „Harmonizacja Kwantowa®


*INFORMACJA: Działania z użyciem urządzenia HEALY nie zastępują oficjalnych systemów medycznych, leczenia ani diagnozy medycznej. HEALY jest urządzeniem medycznym klasy IIa do leczenia przewlekłego bólu, fibromialgii, bólu szkieletowego i migreny, a także do terapii wspomagającej choroby psychiczne, takie jak depresja, lęk i powiązane zaburzenia snu. Wszystkie inne zastosowania HEALY nie są uznawane przez medycynę konwencjonalną z powodu braku dowodów w rozumieniu medycyny konwencjonalnej. Stosowanie HEALY nie stanowi obietnicy uzdrowienia i należy je traktować i rozumieć jako cele, intencje i afirmację. Sposób wykorzystania informacji uzyskanych podczas sesji stanowi wyłączną odpowiedzialność osoby w niej uczestniczącej. Informacje uzyskane podczas sesji nie są formą jakiejkolwiek obietnicy wyzdrowienia.

Źródło: Healy