HEALY – MEDYCYNA INFORMACYJNA

🍀HEALY to urządzenie zupełnie nowej ery i medycyna przyszłości (medycyna informacyjna / kwantowa), wykraczające swoim zakresem poza znane oficjalnie zastosowania.

🍀 Zaburzenia napięcia błony komórkowej są zgodnie z modelem badaczy Roberta O. Beckera i Bjorna Nordenstroma, byłych przewodniczących Komitetu Noblowskiego współodpowiedzialne za prawie wszystkie ostre i przewlekłe stany chorobowe. HEALY ma pomóc Ci w odzyskaniu zdrowego napięcia błony komórkowej.
Przez komórki i cały organizm przepływają mikroprądy o różnych częstotliwościach.
Wraz z postępującym wiekiem oraz w czasie chorób może zgodnie z wyżej wspomnianym modelem dochodzić do spadku napięcia błony komórkowej. Proces ten może objawiać się bólami i stanami zapalnym, a nawet śmiercią komórki.
Wykorzystując prawidłowe prądy i częstotliwości, HEALY ma przeciwdziałać temu procesowi, a nawet go odwrócić.

🍀 Oprócz certyfikowanych zastosowań medycznych znajdziesz w nim również opcje działania na czakrach, aurze, medianach, ich korekcie i uzdrowieniu, wprowadzaniu pożądanych danych w pole osobiste oraz wiele innych niezwykłych zastosowań, zaś wersja HEALY RESONANCE wzbogacona jest o moduł kwantowy pozwalający działać na polach informacyjnych (kwantowych, morficznych) zarówno lokalnie jak i na odległość. Możesz również wgrywać w swoje osobiste pole informacyjne częstotliwości homeopatyczne, witamin, aminokwasów czy minerałów jak również energie kamieni szlachetnych czy kwiatowe (np. esencje Bacha). Po dokonaniu analizy i przesłaniu wibracji otrzymujesz raport w formacie PDF odnośnie wymaganych działań.
Za pomocą HEALY możesz również oczyszczać i wzbogacać pola morficzne domu, samochodu, biura a nawet wybranych przedmiotów.

🍀 Gdybyś chciała (chciał) zakupić takie urządzenie dla siebie, zapraszam do skorzystania z wklejonego tu linka polecającego – staniesz się wtedy członkiem społeczności HEALY i będziesz mogła / mógł skorzystać z oferty sklepu. Do końca czerwca 2021 dla otrzymasz blisko 50% zniżki na zakup.
https://partner.healyworld.net/pawellyszczyk

Jeżeli chcesz uzyskać cenę promocyjną (do końca promocji pozostało już niewiele dni), uzyskać informacje jak przejść proces rejestracji lub masz inne pytania i chcesz dowiedzieć się więcej, bardzo zapraszam do kontaktuAby proces rejestracji i zakupu przebiegł sprawnie i prawidłowo, proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny (numer podany poniżej), a przeprowadzę Cię przez niego krok po kroku. Po wejściu w link i zarejestrowaniu się – przejdziesz do zakładki SKLEP (SHOP), gdzie możesz dokonać zakupu interesującej Cię wersji urządzenia (istnieją cztery wersje cenowe – link do sklepu (klik) – na tej stronie ceny podane są bez rabatu). Po zarejestrowaniu się przez link polecający podany wyżej, rabat pojawia się w podsumowaniu – po przejściu na stronę płatności.

Telefon: +48 605 081 489

TELEGRAM

facebookFacebook: Paweł Łyszczyk


🍀 Jeżeli chcesz skorzystać z działania HEALY na odległość (sesje), również zapraszam do kontaktu.

Koszt jednej sesji zdalnej (analiza i korekta czakr, usuwanie wybranych blokad energetycznych oraz wprowadzenie korzystnych częstotliwości do pola informacyjnego) dla wybranego tematu lub miejsca wynosi 200 zł. Udział w sesji jest płatny z góry. Na życzenie wystawiam fakturę.
W cenie otrzymujesz również raport w PDF.

Po sesji zalecane jest kilkudniowe utrwalanie i stabilizacja wprowadzonych zmian za pomocą tzw. dowibrowywania. Są to te same korekty i wibracje, które zostały ustalone w trakcie sesji wysyłane już bez bezpośredniego udziału osoby. Koszt jednego dowibrowania w ciągu dnia kompletem wygenerowanym w trakcie pierwszej sesji wynosi 50 zł.


INFORMACJA:  Działania z użyciem urządzenia HEALY nie zastępują oficjalnych systemów medycznych, leczenia ani diagnozy medycznej. HEALY jest urządzeniem medycznym klasy IIa do leczenia przewlekłego bólu, fibromialgii, bólu szkieletowego i migreny, a także do terapii wspomagającej choroby psychiczne, takie jak depresja, lęk i powiązane zaburzenia snu. Wszystkie inne zastosowania HEALY nie są uznawane przez medycynę konwencjonalną z powodu braku dowodów w rozumieniu medycyny konwencjonalnej. Stosowanie HEALY nie stanowi obietnicy uzdrowienia i należy je traktować i rozumieć jako cele, intencje i afirmację. Sposób wykorzystania informacji uzyskanych podczas sesji stanowi wyłączną odpowiedzialność osoby w niej uczestniczącej. Informacje uzyskane podczas sesji nie są formą jakiejkolwiek obietnicy wyzdrowienia.

Źródło: Healy